Sokolský turnaj v petanque

16.07.2021 20:49

Na pátek 16.7.2021 byl naplánován již tradiční partnerský turnaj dvojic v petanque. Podmínku členství v Sokole u alespoň jednoho z dvojice splnilo 14 družstev a ta se sešla na hřišti v Ali restaurantu. Před začátkem se náležitě vypršelo a soutěže pak po celou dobu prohřívalo sluníčko. Pořadí ve dvou skupinách určilo soupeře pro zápasy o konečné pořadí. Nejúspúěšněji si vedli "AMATÉŘI" - otec a syn Zítkovi, ti ve finále porazili otce a dceru Applovi, kteří soutěžili pod názvem "HOLAPP". Třetí skončili "ŠMOLDÍCI" - manželé Šmoldasovi. Sportovci se průběžně posilňovali klobáskami vepřovou kýtou, tekutinami všelikého druhu, což umocnilo celkově skvělou náladu a legraci. Večer jsme oslavili vítěze, uctili poražené a zaskotačili si na parketu při hudbě prezentované DJ. Mirunou. Tak zas za rok...