XXIII. ročník Memoriálu Josefa Moravce

26.12.2019 00:00

Na první svátek vánoční se v Sokolovně sešli malí i velcí příznivci stolního tenisu, aby si po dvacáté třetí zahráli na vánočním turnaji. Jde o turnaj amatérský, účastnit se jej mohli poprvé i hráči nejnižší mistrovské soutěže. Kvalita hry i účast se tedy úměrně zvedly. Šestnáct dospělých bylo rozděleno do dvou skupin, kde se hráči utkali vzájemně v zápasech hraných na dva vítězné sety. Mezi osm nejlepších postoupili Naďa Adamcová, Jan Babák, Martin Stejskal, Jan Kubelka, Karel Uhlíř ml., Vítek Červinka, Jiří Kroul a Zdeněk Veis. Ve vyřazovací části se nejlépe dařilo posledně jmenovanému, který ve finále porazil poměrem 3:1 Martina Stejskala. V boji o třetí místo uspěl Karel Adamec ml., jasně 3:0 zdolal Naďu Adamcovou. Pořadí na dalších místech určil počet bodů získaných ve skupinách, tedy 5. Jan Kubelka, 6. Vít Červinka, 7. Jan Babák, který své poslední zápasy musel ze zdravotních důvodů vzdát. Na osmém místě skončil Jirka Kroul.

Dětí soutěžilo celkem pět, zahrály si spravedlivě každý s každým ( každá s každou ). Pořadí po ukončení všech zápasů ovládl Michal Zítko, který má tenisovou průpravu, za ním skončili Dominik Maixner, Šárka Červinková, Hanička Červinková a Maruška Červinková. Ceny si rozdělily všechny děti a osm nejlepších mužů a žen a to díky sponzorům, kterými letos byli Sokol Hnátnice, MEDIATE s.r.o., ABV s.r.o., Petr Hrdina, Jiří Petráček a Martin Stejskal. Na fotografie se podívejte zde: photos.google.com/share/AF1QipPJzLJkNgw7MGCCifnQl3gFXurxlOi3VDTMzn8vTKTh9SJ1imeTvL7X0KpLMSQQkA?key=NU85dzM0cXZSVlpvWmt4MXY4bERMRE5iVlRHS0hB